Turkijos oro uostai

Istorija, gamta, pramogos, nuotykiai ir karšta saulė – puikiai apibūdina žavingąją Turkiją! Šalis turtinga istorija ir gamtos grožiu, todėl keliautojai iš viso pasaulio mielai renkasi tyrinėti ir praleisti atostogas būtent šioje Rytų valstybėje. Gal ir jūs vieni jų? Jei taip, siūlome prieš kelionę pasidomėti šalies kultūra, tradicijomis ir pagrindiniais skirtumais. Susipažinus su Turkija, planuokite, kur vyksite, ką norėsite pamatyti, paskirstykite biudžetą. Ne mažiau svarbu – susisiekimas. Išstudijuokite kurortų ir miestų žemėlapius, taip sutaupysite laiko pačios kelionės metu, o ir pamatyti spėsite daugiau. Tačiau pats svarbiausias susisiekimo taškas yra oro uostas. Išsirinkite jums patogiausią maršrutą, kad keliautumėte greitai ir patogiai. Kad ir kurį išsirinktumėte – Turkijos oro uostai visuomet prižiūrimi, o teikiamos paslaugos aukšto lygio. Keliauti patogu tiek šalies viduje, tiek į kitas pasaulio valstybes.

Turkijos oro uostai

Turkija kasmet sulaukia milijonų turistų, todėl kiekviena detalė turi būti pritaikyta dideliam žmonių srautui. Viena svarbiausių – oro uostai. Šalyje veikia daugybė oro uostų, skirtų tarptautinėms kryptims ir šalies viduje vykdomiems skrydžiams. Pateikiame kelis pačius užimčiausius:

Užimčiausi oro uostai Turkijoje:

  • Stambulo Atatiurko oro uostas (Atatürk International Airport) – ne tik užimčiausias, bet ir didžiausias oro uostas Turkijoje, bei turintis daugiausiai krypčių;
  • Antalijos oro uostas (Antalya Airport) – patogus susisiekimo taškas, nes kurortas gausiai lankomas turistų visus metus;
  • Ankaros oro uostas (Esenboğa International Airport) – šalies sostinės oro uostas;
  • Adnan Menderes Airport – oro uostas aptarnaujantis İzmir miestą ir jo apylinkes;
  • Dalamano oro uostas (Dalaman Airport) – iš šio oro uosto vykdomi skrydžiai šalies ribose, bei į Europą, Šiaurės Afriką, Artimuosius Rytus.

Prieš keliaudami visuomet pasidomėkite oro uosto užimtumu, nes taip galėsite skirti daugiau laiko praeiti patikros terminalus.

Skrydžiai į Turkiją

Skrydžiai iš Turkijos