Skrydžiai į Turkiją

Turkija prilygsta pasakai, įsivaizduokite – turkio spalvos vanduo, purus ir šiltas smėlis, o visa tai juosia įspūdingų kalnų juosta. Toks vaizdas atsiveria beveik kiekviename Turkijos paplūdimyje, o kur dar intriguojanti miestų istorija, įdomiausi muziejai, kerintys parkai ir sodai. Nuotykiai ir kvapą užimantys vaizdai jau laukia jūsų, jei nuspręsite vykti į šią dievišką šalį! Tai labai paprasta, nes tiesioginis skrydis į Turkiją užtrunka vos kelias valandas, o Vilnius-Turkija lėktuvų bilietai mažomis kainomis! Tiesioginiai skrydžiai į Turkiją yra vykdomi iš Vilniaus oro uosto, bet daugelis keliautojų renkasi maršrutą su tarpine stotele, todėl galite rinktis:

  • Skrydžiai į Turkiją iš Vilniaus;
  • Skrydžiai į Turkiją iš Kauno;
  • Skrydžiai į Turkiją iš Palangos.

Žinoma, daug patogiau keliauti greitai ir be sustojimo, tačiau aplinkybės susiklosto įvairiai. Bet neišsigąskite, nes rinkdamiesi skrydį su tarpine stotele, turėsite progą susipažinti su dar vienu užsienio šalies miestu!

Skrydžiai į Turkiją

Tiesioginio skrydžio į Turkiją trukmė yra mažiau nei trys valandos, todėl išsvajotų atostogų šalyje atsidursite be galo greitai! Problema tik ta, jog tiesioginiai skrydžiai Lietuva-Turkija nėra tokie dažni, bet drąsiai rinkitės kelionę su persėdimu! O gal jums patogiau vykti Lenkija-Turkija ar Latvija-Turkija maršrutais? Išbandykite viską, nes lėktuvų bilietai į Turkiją tokiomis mažomis kainomis, kad galėsite skraidyti ir skraidyti. Norėdami sutaupyti, skrydžių dairykitės likus bent pusmečiui iki išvykimo, taip kainos dar nebūna pakilę. Be to, bilietai pinga vėlyvo rudens ir ankstyvo pavasario mėnesiais. Na, o jei esate spontaniški keliautojai – sekite skrydžių bendrovių internetinius puslapius ir gausite šaunius paskutinės minutės ir akcijų pasiūlymus kelionėms į Turkiją! Vau! Kas gali būti geriau, nei atostogos karščiu alsuojančioje pasakų šalyje!

Skrydžiai į Turkiją

Skrydžiai iš Turkijos