Paskutinė minutė į Turkiją

Turkija... Kokios pirmos mintys ateina į galvą, išgirdus šį pavadinimą? Kaitri saulė, turkio spalvos pakrantės, didingi kalnai ir kalnynai, spalvos, kvapai, gardūs patiekalai, vakarėliai iki aušros... Taip! Būtent dėl šių priežasčių keliautojai iš viso pasaulio renkasi Turkiją ir pasakiškus pietinės dalies kurortus. Lietuviai ne išimtis – poilsinės kelionės Turkijoje tikras hitas tautiečių tarpe. Gal ir jus vilioja šiluma ir egzotiški nuotykiai? Šaunu! Bet prieš vykdami susipažinkite su keliais be galo intriguojančiais faktais apie Turkiją!

Įdomybės apie Turkiją:

  • Šv. Nikolas, geriau žinomas kaip Kalėdų Senelis, gimė Turkijoje, Pataros mieste;
  • Stambulas yra vienintelis miestas pasaulyje, kertantis net du žemynus – Europą ir Aziją;
  • Turkija importuoja daugiausiai lazdyno riešutų visame pasaulyje ir sudaro net 80 procentų visos rinkos;
  • Turkai tiki, jog kiekvienas svarbus gyvenimo momentas turi būti susietas su saldėsiais;
  • Žinoma, jog vynas Turkijoje gaminamas nuo 4000 m.pr.m.e;
  • Beveik ketvirtadalis rožių pasaulyje yra užauginamos būtent Turkijoje;
  • Daugelis turkų per dieną išgeria net 10 puodelių arbatos;
  • Turkijoje stovi daugiausiai mečečių pasaulyje – net 82 693!

Labai įdomu! Bet kam ganyti akis, juk sužinosite dar daugiau įdomybių, kai apsilankysite šalyje patys! O tai taip paprasta, nes skrydžiai patogūs, o paskutinės minutės kelionės į Turkiją skelbiamos dažnai!

Paskutinė minutė į Turkiją

Norite pailsėti, bet darbai neleidžia išsirinkti konkrečios atostogų datos? Nesijaudinkite, nes paskutinės minutės pasiūlymai į Turkiją jums puikiai tiks! Kodėl būtent Turkija? Kadangi turistai iš viso pasaulio, jų tarpe ir lietuviai, dievina šalies kurortus ir didžiuosius miestus – dažnai kuriami kelialapiai į Turkiją. Dėl šios priežasties, nereiks verstis per galvą planuojant kiekvieną kelionės detalę – viskas bus padaryta už jus! Jums tik reiks sekti kelionių agentūrų internetinius puslapius ir gaudyti labiausiai patinkančius pasiūlymus. Be to, paskutinė minutė – Turkija siūloma gan dažnai, tad tikrai rasite patrauklų variantą. Na, o keliautojams, kurie mėgsta planuoti patys, siūlome lėktuvų bilietų į Turkiją ieškoti kuo anksčiau, taip skrydžių kainos nebus spėję pakilti. 

Skrydžiai į Turkiją

Skrydžiai iš Turkijos