Kemeras – Turkija

Turkija - pasakiška šalis, kurioje susipina skirtingos kultūros, senosios tradicijos ir modernūs sprendimai, gamta ir miestai. Kiekvienas bent kartą gyvenime turėtų čia apsilankyti, o mūsų patarimas – Pietų Turkija, kadangi Viduržemio ir Egėjo jūrų pakrantėse išsidėstę vieni dieviškiausių paplūdimių ne tik šalyje, bet ir visame pasaulyje. Pietinėje dalyje gausu kurortų, kuriuose jus pasitiks nepriekaištingi viešbučiai, kavinės, restoranai, barai, o paplūdimių grožis sužavės net visko mačiusius. Kurį kurortą rinktis? Žinoma, jei turite laiko išbandykite juos visus, bet vienas jų yra išskirtinis, tai Kemeras. Kuo jis ypatingas? Visų pirma, tai labai mažas miestukas, turintis tik du paplūdimius, bet kraštovaizdis atims žadą. Kemerą juosia didinga Taurus kalnų siena, taip Viduržemio jūros vanduo atrodo dar mėlynesnis, o saulėlydžiai ir saulėtekiai nepakartojami.

Kemeras-Turkija

Kemeras-Turkija kelionės tikras hitas, žmonės atkeliauja pasimėgauti miestelio jaukumu iš tolimiausių kraštų. Kadangi paplūdimių nedaug, jie visuomet be galo išpuoselėti. Kemeras garsėja kavinių, restoranų ir barų gausa, tad ragauti nacionalinius turkiškus patiekalus galėsite kiekviename žingsnyje! Pasisotinus, keliaukite susipažinti su kurorto įžymybėmis. Ką vertėtų pamatyti?

Kemeras-Turkija lankytinos vietos:

  • Olimpas – šalimais esantis miestelis, kuriame susipina istorija ir gamta;

  • Tahtali kalnas – tai didžiausias arčiausiai prie jūros esantis kalnas, nuo kurio viršūnės atsiveria kvapą gniaužianti panorama;

  • Phaselis – senovės miestas, kurio griuvėsiai mena antikos laikus;

  • Beldibi urvai – urvų takas su natūraliai susidariusiais stalaktitais;

  • Goynuk slėnis – viena lankomiausių Kemero vietų, nes jos grožis primena rojų...

  • Aquaworld – vandens pramogų parkas.

Tai ir dar daugiau lankytinų objektų ir neatrastų vietų laukia jūsų Kemere. Šis kurortas privers patikėti rojumi žemėje... Be to, aplankyti šią vietą labai paprasta, nes skrydžiai į Kemerą pigūs ir patogūs, o Kemero oro uostas vos 10 kilometrų nutolęs nuo miesto centro.

Skrydžiai į Turkiją

Skrydžiai iš Turkijos