Antalija – Turkija

Antalija – didžiausias Turkijos uostamiestis, atveriantis vartus į pasakiškąją Turkijos Rivjerą. Kurortas, kuris traukia keliautojus iš viso pasaulio savo įspūdinga gamta, intriguojančia istorija, siautulingais vakarėliais ir saulėtais paplūdimiais. Kadangi Antalija sulaukia tūkstančių turistų kasdien, didžioji dalis rinkos yra orientuota į turizmą, todėl miesto svečius visuomet pasitinka nepriekaištingi viešbučiai, kavinės, restoranai ir, žinoma, preciziškai prižiūrimi paplūdimiai. Jei ir jūs planuojate apsilankyti šiame dieviškame Artimųjų Rytų kurorte, siūlome kelionę planuoti kuo anksčiau, taip kiekviena atostogų akimirka bus puikiai išnaudota. Tam rekomenduojame keletą žymiausių miesto vietų:

Antalija-Turkija įžymios vietos:

  • Antalijos muziejus – didžiausias muziejus Turkijoje, jame yra 13 parodų salių, kuriose eksponuojamos meno ir istorijos kolekcijos;
  • Chimeros kalnas – mistiška vieta – kalnas, ant kurio nuo amžių glūdumos dega metano liepsnos;
  • Hadriano vartai – nuo Romos imperijos laikų išlikęs statinys, atveriantis kelią į miestą;
  • Laikrodžio bokštas – svarbus traukos objektas, prie kurio privalote įsiamžinti;
  • Kaleici – Antalijos senamiestis.
  • Duden kriokliai – gamtos stebuklas, kurį privalo pamatyti kiekvienas;
  • Pergė, Termeso, Aspendosas – netoliese Antalijos išsidėstę antikiniai miestai;
  • Karaalioğlu Parkı – įspūdingas parkas, kuriame pasijusite lyg pasakoje;
  • Mažasis Antalijos miestelis – šiame parke po atvirumu dangumi stovi miniatiūrinis miestelis.

Antalija-Turkija

Antalija – žavinga vieta, kurioje kiekviena akimirka bus nepamirštama. Čia miesto gyventojus ir svečius lepina saulės spinduliai, o karštomis dienomis atgaivina Viduržemio jūra. Susiviliojote? Kodėl gi ne, kai Turkija-Antalija skrydžiai labai patraukliomis kainomis, jums tereikia lėktuvų bilietų dairytis kiek anksčiau, o geriausiai likus pusei metų iki išvykimo, taip kainos dar nebūna pakilę. Tiesioginiai skrydžiai į Antaliją iš Lietuvos vykdomi gan dažnai, ypač vasaros ir ankstyvo rudens mėnesiais, bet dažniausiai tai kelionių agentūrų organizuojamos išvykos. Todėl, jei norite vykti savarankiškai – maršrutas bus su tarpine stotele. Bet nerimauti nereikia, nes Turkija-Antalija lėktuvų bilietai pigūs, o papildomas sustojimas suteiks galimybę susipažinti su dar vienu nauju miestu!

Skrydžiai į Turkiją

Skrydžiai iš Turkijos