Alanija – Turkija

Turkija kasdien pritraukia tūkstančius turistų iš viso pasaulio. Žmonės Turkiją renkasi dėl istorinių įdomybių, gamtos grožio ir nuotykių įvairovės. Žinoma – visuomet labiausiai lankomomis vietomis išlieka šalies kurortai. Kadangi kurortuose didelė rinkos dalis orientuota į turizmą – miestų svečiai mėgaujasi nepriekaištingomis atostogomis. Kokybišką poilsį užtikrina prašmatnūs viešbučiai, skanų maistą tiekiančios kavinės ir restoranai, nuolatos tvarkomi ir prižiūrimi paplūdimiai bei linksmybėmis alsuojančios gatvės. Vienas gražiausių kurortų yra Alanija. Miestą supa Taurus kalnynas, todėl Viduržemio jūros vanduo atrodo dar mėlynesnis. Čia jus lepins karšta saulė ir puikūs orai, o vakare pasitiks šokiai ir muzika iki aušros. Tad jau dabar pradėkite planuoti pasakiškas atostogas Alanijoje! Alanija-Turkija skrydžiai beveik visus metus išlieka žemomis kainomis, bet pakyla liepos ir rugpjūčio mėnesiais. Vilnius-Alanija skrydis dažniausiai vyksta su persėdimu, nebent įsigysite kelionių agentūrų siūlomas keliones.

Alanija-Turkija

Alanija - vienas populiariausių ir gražiausių Turkijos kurortų. Čia jūsų laukia pasakiški paplūdimiai ir gamtos apsuptis, be to, 2000 metais Alanija įtraukta į UNESCO pasaulio paveldo laukiančiųjų sąrašą. Kuo ypatinga ši vieta? Keli pagrindiniai turistų traukos veiksniai:

Orai Turkijoje-Alanijoje – taip taip, vasaros laikotarpiu jus kaitins 27-28 laipsnių karštis. Na, o žiemą termometro stulpeliai retai nukrenta žemiau 11-12 laipsnių šilumos.

Alanija-Turkija viešbučiai – visi esame svajoję nors dienai įsikūnyti į karalių gyvenimą. Jums nereikia svajoti, nes kurorto viešbučiai puikiai tam tiks. Čia puikus aptarnavimas ir kiekviena detalė pasižymi preciziškumu. Labai patogu, nes daugelis viešbučių turi prieigą prie jūros, todėl visuomet rasite vietos prigulti, o paplūdimiai bus švarūs ir prižiūrėti.

Ne tik orai ir viešbučiai sužavės jus, nes kiekviena akimirka kurorte bus magiška! Kelionės į Turkiją-Alaniją - vasaros hitas, todėl gal kitas atostogas praleisite būtent čia?

Skrydžiai į Turkiją

Skrydžiai iš Turkijos