Pietų Turkija

Turkija – didelė šalis, išsidėsčiusi net per du žemynus. Tad jei planuojate atostogas būtent čia – pirmiausiai išsirinkite, kur praleisite kelionės dienas. Žinoma, galite leistis į ilgą išvyką po visą šalį, bet tikime, kad pirmiausiai norėsite pailsėti, todėl mažiau yra geriau. Turkija tinkama istorijos pažinimui, gamtos tyrinėjimui, nardymui, kopimui kalnais, bet dažniausiai keliautojai renkasi pasakiškus paplūdimius ir poilsį. Vieni geriausių šalies kurortų, išsidėstę Turkijos pietuose. Čia auksinius paplūdimius skalauja Viduržemio jūra ir dalis Egėjo jūros, todėl malonus ir kokybiškas poilsis garantuotas.

Pietų Turkija

Apie Pietų Turkiją galima kalbėti valandų valandas, nes kraštas pasižymi išskirtine gamta, didingais kalnynais ir nuostabiais Viduržemio jūros paplūdimiais. Turistai renkasi pietinę dalį dėl beveik visus metus lepinančio karščio ir išvystyto turizmo. Kad ir į kurį kurortą atvyksite, jus pasitiks nepriekaištingas aptarnavimas ir aukšta paslaugų kokybė. Viešbučiai visuomet nepriekaištingi, kavinėse ir restoranuose tik geriausi patiekalai, o paplūdimiai visuomet tvarkomi ir puoselėjami. Jums belieka tik išsirinkti kurortą, tam siūlome kelis variantus:

Pietų Turkijos kurortai:

  • Marmaris – žydra Egėjo jūra ir saulės nušviesti paplūdimiai. Beje, vienu šūviu galėsite nušauti du zuikius, nes iš Marmario yra kelto linija į Graikijos Rodo salą, todėl pabuvosite karščiausiose vietose;
  • Göcek – nedidelis miestukas, įsikūręs Turkijos pietuose, tačiau kraštovaizdis čia pasakiškas – kalnų apsuptis ir dangaus mėlynumo vanduo...
  • Kemeras – žavus kurortas, kuriame jus nustebins ne tik paplūdimiai, bet ir autentiška pastatų architektūra, o kur dar nepakartojama gamta!
  • Antalija – didžiausias Turkijos uostamiestis bei vienas populiariausių kurortų visoje šalyje. Kokybiškas poilsis garantuotas! Tik nepamirškite apsidairyti pačiame mieste ir apylinkėse, čia rasite antikos laikus menančius griuvėsius ir pastatus, miesto senamiestis Kaleici nustebins savo autentiškumu. Na, o kelionės pabaigoje leiskitės į vakarėlių sūkurį, nes Antalija garsėja kaip linksmybių sostinė!
  • Alanija - vienas populiariausių ir gražiausių Antalijos kurortų, nuo miesto nutolęs 135 km į rytus. Čia jūsų laukia pasakiški paplūdimiai ir gamtos apsuptis, be to, 2000 metais Alanija įtraukta į UNESCO pasaulio paveldo laukiančiųjų sąrašą.

Skrydžiai į Turkiją

Skrydžiai iš Turkijos